| Bako_Daniel_1968 a întrebat:

Cunoaște cineva un mod simplu și concret de a face bani reali pe net, de acasă, fără a fi o reclama ascunsa care sa te oblige în final sa cumperi produse?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Upwork.com
sunt sute de proiecte de programare, design, writing acolo

| Pandhoraa a răspuns:

Poate ca nu e chiar ce cauti tu dar ai putea incerca sa lucrezi de acasa ca operator interviu asistat de calculator
e un job part/full time cu contract de munca
daca esti din Bucuresti poti lucra in callcenter-ul lor
http://www.mercury.ro/field-interviewers-other-collaborators/operator-cati/
tot ce pot sa ti spun e ca acolo e o atmosfera faina si poti faci bani