| anonim_4396 a întrebat:

D-au FUNDA cine imi poate raspunde(maxima seriozitate) Cum pot sa spar facebook-ul cuiva sa-i aflu parola sa intru pe fb lui sa vad ce a vorbit etc adica ii stiu emailul acelei persoane da nu stiu parola sa la fb HELP ME

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Salut, ceea ce iti spun este doar educativ. Dar nu trebuie pus in practica. Este ilegal sa te uiti in datele personale ale cuiva.

Ipotetic ai putea sa instalezi un keylogger pe calculator (nu stiu daca se poate pe telefon) si sa il rogi sa se conecteze de la tine. Practic sa introduca datele. Odata introduse datele, keyloggerul le salveaza intr-un fisier si mai tarziu ai ocazia sa il deschizi si sa il verifici.

acest lucru presupune ca tu conosti persoana. Si inca o data este ilegal.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu maxima seriozitate iti zic sa pui mana se te informezi sa vezi ce inseamna securitatea web si pe urma ai sa iti dai seama ca inginerii de la facebook nu au lasat portite de spart parole ca sa vada toti pustii cu cine vb iubi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-mi pasa! :X

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Da' de un mic proces, poate o vacanta la mititica iti pasa? E CAZ PENAL, idioata mica ce esti!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O_o masoara-ti cuvintele pustiu singurul idiot aici esti ca ca te bagi singur in seama

| gabriel87000 a răspuns:

Ii spagi parola lui fostul prieten?laughing

| Locus a răspuns:

(maxima seriozitate) Nu cred ca ar trebui sa incalci spatiul personal al altei persoane orice rau ti-ar fi facut.

| Anonim340 a răspuns:

Serios, doar pentru ca te-ai certat cu persoana aceea sau vrei sa afli ceva de la ea si nu vrea sa iti zică asta nu înseamnă ca trebuie sa ii încalci intimitatea. Cu cea mai mare seriozitate vorbesc

| SkyRainb0w a răspuns:

Daca stii e-mailul si parola de la mail, dai cu forgost password. Daca nu, nu prea ai sanse sa spargi acea parola. Incearca totusi parole posibile(gen numele animalului preferat)