| combativul a întrebat:

Daca ati avea suma de 10k euro, ce afacere porniti?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Plataforma, tractari masini avariate

| darrio2007 a răspuns:

O păstrăvărie. Dar mai pun inca vreo 30k.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Suma de 10 euro? Ce afacere sa faci cu 10 euro, sunt prea putini, sau ai vrut sa zici 10.000 de euro, cu ăia da ai putea face afaceri.

| Legion7X a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

K în engleză înseamă 1000 dolari. Dar na, engleza a ne-a distrus exprimările clare.

| Legion7X a răspuns:

A Cu 10.000 de dolari, mai pun și cumpar un apartament ieftin, bag chiriași. In rest, nu știu ce ar putea merge. In afaceri, poți pierde poți câștiga. Dacă ai două chirii cred că este ok,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O afacere de meditatii la limba si literatura romana(in speta gramatica)