| Danielamd a întrebat:

Dacă ai putea porni propria afacere, care ar fi aceasta?

Răspuns Câştigător
| Danielamd explică:

1. O afacere de import alimente din Ucraina sau Moldova. 2. Prin fonduri europene, cumva, nu stiu cum se poate, as organiza cursuri de prim ajutor gratuite sau foarte ieftine, organizant tuturi ale tarii, prin scoli si facultati. 3. Un salon de masaj si reflexoterapie 4. Daca as avea bani, as plati o companie producatoare de software pentru a produce un joc al vietii, la care m-am gandit. Un joc pentru copii, care sa ii invete doar lucruri bune, sa poata gresi in mediul virtual si sa fie pedepsiti acolo, sa invete de la personajul din joc si astfel sa nu greseasca in viata reala. Dar la cat de grandios gandesc eu acest joc, ar costa cam 20.000 de euro producerea sa, la calitate buna.
5. As infiinta o companie de publicitate, ca Propaganda, adica de producere a reclamelor televizate. Am multa imaginatie, dar as avea nevoie de un inginer de sunet, un operator camera, un regizor de imagine.

| Danielamd explică (pentru Danielamd):

Un raspuns foarte impresionant, ma bucur ca tu te gindesti si la tarile vecine ca Moldova si Ucraina (caci eu singura vin din Moldova big grin ) O zi senina! happy

| valentingb a răspuns (pentru Danielamd):

Esti din Moldova?
Inseamna ca esti surioara mea iubita!
Treci la o imbratisare stransa!
Eu sunt din cealalta Moldova, cea romaneasca.

17 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Salut! O afacere cu cosmetice.Pa,pa.

| Spitz10 a răspuns:

O afacere cu haine... ceva reclame etc

| ellaells a răspuns:

Cred ca o afacere cu cosmetice sau parfumuri happy

| G2225hda a răspuns:

Sa imi fac un blog in care sa scriu oamenilor sa nu mai puna intrebari penibile

Ca a tabig grinlaughing

| valentingb a răspuns (pentru G2225hda):

Intrebarea sa respecta regulamentul TPU. Raspunsul tau insa, NU. Nu ataca utilizatorii.
Iar ca sa iti faci un blog nu trebuie sa platesti nimic, daca ai minime cunostinte de operare PC, si un cont pe Wordpress.

| G2225hda a răspuns (pentru valentingb):

Mda...nu tu justifici raspunsul...ci cine la pus!

| valentingb a răspuns (pentru G2225hda):

Esti junioara pe site asa ca ti-am dat un sfat. Interpretezi cum vrei, nu ma priveste, mie imi placea mai mult daca ne intelegeam bine.
P.S. : "l-a" pus. Poate te-ai grabit, nu-i nimic. Cand nu vei mai fi junioara, vei putea corecta raspunsurile in termen de 24 de orewinking

| G2225hda a răspuns (pentru valentingb):

Mhm.ok ma scuzihappy

| valentingb a răspuns (pentru G2225hda):

Interesant... happy O zi senina!

| Stefy18 a răspuns (pentru valentingb):

Bravo frate... frumoasa interventie, pacat ca sunt oameni ce ataca in loc sa ajute happy bye.O zi senina!

| valentingb a răspuns (pentru Stefy18):

Merci. O zi buna si tie!

| Danielamd explică (pentru G2225hda):

Foarte amuzant stii sad

| nicoalusoby a răspuns:

Un restaurant cu produse 100% naturale deoarece sunt foarte putine si foarte mult cautate

| wassyle1994 a răspuns:

As crea un sistem de transport aerian p/u ministri. te asigur ca venitul va fi mare

| Flaviu_Olah_1989 a răspuns:

Salut tuturor

De curand am lansat un site, http://www.mistereleascunse.com

Avem,precum sugereaza si titlul,articole referitoare la mistere.

Dar numele nostru inseamna mai mult!

Aducem stiri interesante si prezentam doar -adevarata- parte din ele.

Raspundem la intrebari,la care nimeni nu poate.

Si prezentam curiozitati si topuri interesante,nemaivazute inca de romani.

Deci mister nu este doar enigma, pentru noi este dezlegarea ei.

Asteptam o parere, o sugestie, un comentariu sau un parteneriat