| Faranume242424 a întrebat:

Daca ai un cont bancar, si de ex îți faci abonament pe twoo sa zicem si pui Nr cardului sa ia bani (acolo ia bani lunar de pe card ) si daca blochezi cardul si îți faci altul, mai poate lua bani? Sau doar cu Nr de cont poate retrage banii?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Numai poate, poti schimba parola si numai poate

| AlinKun a răspuns:

Daca schimbi cardul, teoretic trebuie sa schimbi datele pe site cu datele de pe noul card. Din ce-mi aduc aminte nu merge daca nu faci actualizare cand schimbi cardul.

| Costel_Alexandru_1994 a răspuns:

Nu mai ia nici un fel de bani, dar mult mai simplu decat sa te complici sa schimbi cardul nu mai bine anulezi abonamentul la twoo si gata big grin?