| Ferii a întrebat:

Daca am 16 ani pot sa imi fac card skrill sau orice fel de card online?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

D-ăla de cumpărături (cumulezi puncte apoi faci cu ele ce faci...) poți

| Catrice a răspuns:

Dacă te dai drept mami sau tati, posibil.

| Hope1992 a răspuns:

Nu,doar la 18 ani se poate sa iti faci card bancar la noi in tara. Daca poti roaga pe cineva sa isi faca un card si sa ti-l dea tie pana implinesti 18 ani (la parinti ma refer), dar din cate stiu parca nici nu e voie sa te folosesti de cardul altcuiva, ilegal nu e(daca e cu permisiune).