| ExpertMen a întrebat:

Daca am comandat o placa video de la Emag care avea 10% reducere(reducerea a inceput de azi)si eu am comandat-o ieri am sanse sa primesc su eu reducerea!?!?!?

Răspuns Câştigător
| Violente a răspuns:

NU! Dacă in momentul in care ai comandat-o nu scria clar pe ea 10% reducere sau daca produsul nu este comandat in perioada promoției nu vei avea parte de nicio reducere.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ieri cand ai facut comanda nu era la reducere, nu beneficiezi de ea.

| IloveME a răspuns:

Nu! cand tu ai facut comanda nu era la oferta!

| andrutik1234 a răspuns:

Da o mai ai daca ti-o aduce azi atunci ok ai reducere funda?