| imihaistoian a întrebat:

Daca am contract pe determinat de 6 luni sau un an de munca si vreau sa fac un imprumut ce banca imi acorda?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Bancile nu dau imprumuturi pe CIM pe perioada determinata, daca perioada este mai mica decat perioada de rambursare a creditului. Numai bine!

| imihaistoian explică (pentru Ioandelasal):

happy multumesc mmmmm cred ca si pensionaru poate sa isi faca mai repede ca unul pe determinat

| HerraIcst a răspuns:

Pe un contract determinat nu-ti ofera nici o banca un imprumut. Daca doresti sa obtii un imprumut trebuie sa ai minim 3 luni, in conditiile in care contractul este incheiat pe o perioada nedeterminata.
Cu placere