| SanduAlex a întrebat:

Daca am depus dosarul de iesire la pensie, stiti in cate zile o sa imi vina decizia?

6 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Depinde doar de tine cat de insistent esti si te vei duce sa faci scandal acolo unde l ai depus. Daca stai acasa si sa astepti... poti sa astepti mult si bine.laughing)Deci sfatul meu este sa nu stai linistit ci sa te duci sa faci scandal Bine asta asa cam dupa o luna de asteptare! Deci cam pe la sfarsitul lunii Ianuarie Te Sfatuiesc sa te incarci cu nervi de otel si sa faci mare taraboilaughing)) Serios vb Am auzit cazuri in care au primit decizia si dupa 4 5 luni.,!

| TheStory a răspuns:

7 saptamani.

| xXdoareuXx a răspuns:

In max 3 luni

| Almássy a răspuns:

Maine/cred

| SATIR a răspuns:

Acum nu cred ca o sa mai vina prea curand decizia, pentru ca sunt sarbatorile... si nu prea se mai lucreaza

| christianchristian a răspuns:

In vreo sapthappy dar ce varsta ai de depui dosare de iesire la pensie?