| Leneleu a întrebat:

Daca am facut un contract de Internet Banking de la Banca Transilvania tariful de 1leu/luna incepe din momentul logarii pe site sau direct dupa semnarea contractului? Si in ce conditii se poate anula acest contract?

Răspuns Câştigător
| RoyalJakiro a răspuns:

Optiunea este valabil din data semnarii contractului. Dupa am fost informat aceasta optiune se poate activa si telefonic. Pentru anulareqa contractului contactezi telefonic Banca Transilvania sau te prezinti la o sucursala a bancii. Bafta!