| cristi202 a întrebat:

Daca am pe un card de Raiffeisen Bank 70 Ron, cit pot scoate sau folosi la cumparaturi cu cardul din ei? Din cite stiu, trebuie sa ramina o anumita suma pe card, dar care e aceea?

Răspuns Câştigător
| andreea3216 a răspuns:

Poti folosi intreaga suma. La bancomat se elibereaza bancnote de 10 lei, daca ai comision de retragere numerar vei retrage doar 60 lei.

2 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Poti sa folosesti toti banii (la cumparaturi).
daca vrei sa scoti numerar nu poti folosi decat 60 (nu-i poti scoate pe toti 70 pentru ca se opreste comision la eliberarea de numerar).

| JajaAliensHere a răspuns:

Din cate stiu de la mama, trebuie sa ramana 10 RON. Sper ca v-am ajutat! happy