| anonim_4396 a întrebat:

Daca am terminat creditul la provident de ce figurez la biroul de credit ca rau platnic? cum pot face sa ma scoata de la rau platnici?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-avem de unde sti, ca o ipoteza se poate sa fi intarziat mult cu plata si sa te fi raportat la birou. Solicita celor de la Provident sa te scoata, dacfa ei te-au raportat doar ei pot solicita aceasta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai asta ar trebuie sa ii intrebi pe ei

| Copaci_Liviu_1981 a răspuns:

Daca ai uitat sa platesti o rata mai tarziu de 3 luni vei ramane acolo indiferent ca ai achitat creditul ulterior