| doardaria a întrebat:

Daca am un card la banca si nu l-am mai folosit de vreo 3 ani, si acum as vrea sa il inchid trebuie sa platesc vreo ceva? penalitati sau eu stiu.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Trebuie sa platesti comsioanele de administrare a contului pe cei 3 ani

| zaratu a răspuns:

Trebuie sa plateiesti admitrarea cardului pe acestii trei ani

| HidroGeNn a răspuns:

Daca nu mai e folosit de ceva vreme sa nu fie deja inchis dar in nici un caz sa platesti vreo ceva n-am auzit pana acum si nici nu am intanpinat pana acum problema