| Speranta12 a întrebat:

Daca am un cont in Euro in Romania, o sa am comisioane in plus fata de contul in lei? Care e banca cu cel mai bun cont in Euro din Romania?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In euro, stiu ca sunt niste comisioane, la bcr cel putin sunt,
depinde la ce il folosesti, dar ti-as sugera sa ai cont bancar in ron in Romania, si poti folosi banca REvolut pentru diverse tranzactii in euro fara comisioane pe tranzactii si cu schimb valutar exceptional de bun. lasa-mi mesaj daca vrei sa iti faci cont revolut si iti dau un link cu anumite bonusuri

| Speranta12 explică (pentru anonim_4396):

Vreau sa te intreb. Ce bonusuri o sa primesc?
Si acele bonusuri le mai pot primi, daca eu doar instalez aplicatia, dar nu ii atasez niciun cont bancar pe moment? Sau primesc bonusurile doar dupa ce ii atasez un cont sau dupa ce fac o plata?

Pot sa-mi trimit aplicatia Revolut in Folderul Securizat de la Samsung?