| anonim_4396 a întrebat:

Daca am un cont in LEI pot primi dolari in el si se face conversia automat?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Conturile sunt separate, in lei si alte monede. Va trebui sa-ti deschizi un cont in dolari, du-te la unitatea bancara cu actul de identitate. Conversia nu se face automat, ci doar la cererea clientului. Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.Pentru a primi dolari sau orice alta valuta este necesara deschiderea unui alt cont cu specificarea valutei respective.

Răspuns utilizator avertizat
| zumpy a răspuns:

Nu poti primi dolari, trebuia sa specifii pentru c doresti sa deschizi acel cont