| Aldutssss31 a întrebat:

Dacă ati avea 500-1000 de euro la dispozitie pentru a investi in ceva(un curs sau ceva de pe urma caruia sa scoateti mai mulți bani)in ce i-ati investi? Stiu ca nu e o sumă mare dar ma gandeam sa fac ceva cu ei ca sa scot profit.

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Aur

| Cosmin86 a răspuns:

Eu am investit o suma similara intr-un curs de kubernetes si o certificare Microsoft.

| Ineys a răspuns:

Iti iei o orga, inveti sa canti si te duci la nunti.

| RoCkKiD a răspuns:

Sunt prea putini ca sa poti scoate profit. iI-ti ceva ce iti trebuie pentru ca daca te bagi in aventuri nu o sa faci decat sa-i pierzi.

| aditimus a răspuns:

Curs de fotografie

| Werrich a răspuns:

Mergi in Germania la fabrica.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Werrich):

Doamne-fereste sa lucrezi in fabrica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoala de make-up

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu i-aş investi într-o plantaţie de căpşuni şi pomi fructiferi de cea mai bună calitate.
Căpşunile le-aş vinde la jumatea preţului de pe piaţă şi astfel, aş atrage mai mulţi cumpărători.

| Sarcopt a răspuns:

Ceva ce te atrage pe tine, degeaba îți spun eu, dacă ție nu-ți place, nu faci nimic. Eu de ex am investit într-un curs de electricieni, dupâ care vreau să mă dezvolt pe partea de automatizări, e o măsărie bănoasă, dar trebuie și să-ți place ceea ce faci. Baftă!

| Andresso a răspuns:

Mi-as lua direct rtx 2080 super si as castiga bani din streaming

| IrisBuzzi a răspuns:

Un magazin online, costuri minime și profit bunicel.

| Baybybon a răspuns:

Salutare,sfatul keu este ca poti investi pe un curs de frizerie, cu ocazia asta ai o meserie si se castiga foarte bine, banii ti vei recupera din spaga.