| Selvius_Sebys_1992 a întrebat:

Daca ati avea ocazia de a vinde/promova un obiect pe galeria unui mall, care ar fi acela?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Înghețată

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista ca ai ocazia sa vinzi un obiect in galeria unui mall.
Ca trebuie sa platesti chirie pe spatiu, si sa ai firma, sa platesti taxe,
Poate doar daca te referi la faptul sa dai pliante sau sa fii angajat deja,
Dar acolo nu iti mai alegi tu ce si cum, Ca deja obiectu de activitate, e stabilit de patron.
El vine ce vrea si cum vrea.

| andiceasu95 a răspuns:

Biciclete ca sa numai poluam planeta. poate asa mai scapam de "masini"

| Bondarel99 a răspuns (pentru andiceasu95):

Ceva ieftin oricum.
Oamenii sunt atrasi de tot ce e ieftin si sigur o sa se opreasca. Inghetata cum zicea cineva mai sus (sa iti iei o masina din aia si sa vinzi cu maxim 2 lei) sau alte produse de patiserie, cofetarie (mai complicat cu mancarea ca iti trebuie multe autorizatii).