| Chio9 a întrebat:

Daca avem printre noi pariori care pariaza live de pe telefonul mobil, i-as ruga sa-mi spuna ce telefon au, sau ce telefon mi-ar recomanda sa pot paria live.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia n900

| Chio9 explică:

Ceva sa nu fie nici chiar asa scump..are fratele meu Samsung star3 dar nu merge. pe abonament vreau sa-l iau si daca s-ar putea s anul dau diferenta mare. Nokia n900 intr-adevar e frumos, dar poate dupa ce castig ceva laughing

| vatco a răspuns:

Atat timp cat ai un telefon cu o conexiune wifi, 3g si un ecran destul de mare iti merge.recomand sa instalezi opera.