| Cedry2k1995 a întrebat:

Daca aveti vreo cunostinta care are o bicicleta BMX de vanzare sau chiar dvs. raspundeti sa fie pana in 4 milhappy. Multumesc!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah am eu un bmx blackrider il dau cu 2, 5 mil, i-am dat franele jos da am si cablurile si manetele + 4 peguri identice daca il vrei cautama la xxx.nebun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce fel de focus este toxic?

| Spiike a răspuns:

Am un preten care vinde bmx focus cu piese schimbate nu e foarte greu are pana in maxim 8kg(e putin pentru 1 bmx) si il da cu 3 mil

| Qck_Sergiu_1997 a răspuns:

Am eu un focus, lasa id si vorbim daca mai vrei happy

| adedigeipantera a răspuns:

Am un o bicicleta dhs este cat un bmx la marime de copii in general pret:220 lei usor negociabil sunt din onesti id-ul meu ade_digei.pantera@yahoo.com