| RealKing01 a întrebat:

Daca comand mancare de pe eMAG vandut de Mega Image, in cate ore mi o livreaza de la plasarea comenzii din eMag Supermarket?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

I ti e lene sa mergi la mega? Sau ai bani de aruncat pe curier, ca te costă mincarea aia cit nu face, odata platesti cumparaturile din mega si după platesti curierul, deci daca poti merge tu sa i ti cumperi este mult mai avantajos si nu dureaza doua ore pana o aduce curierul la usă, ca au si ei comenzi doar nu te au numai pe tine sa ti o aduca in 10 minute.

| Wr3nch a răspuns:

Daca o vrei repede comanda prin Tazz.