| JusTPauL a întrebat:

Dacă deblochez o trotineta de pe strada, de exemplu de la lime si nu închid cursa, las sa se consume toți banii care i-am băgat pe aplicație, dacă nu opresc cursa și se termina banii de pe aplicație, o sa înceapă sa îmi tragă și de pe card?

Răspuns Câştigător
| Eugen80 a răspuns:

O sa mearga numai un anumit timp, dupa care se opreste trotineta si trebuie sa o deblochezi iar in aplicatie. Daca in aplicatie nu mai ai bani, nu mai merge.
Despre card, depinde de setarile tale daca trebuie sa dai confirmare pentru orice plata sau nu.