| danyella12 a întrebat:

Daca duc haine la second hand primesc banii? si cam cat daca da?

8 răspunsuri:
| maryellen91 a răspuns:

Nu cred dar daca nu le mai porti mai bine da-le la cineva care nu are faci si u un bine!

| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

Nu! Nu primesti bani!
Pa, pa!

| lookingforlove a răspuns:

Sigur, ca primesti bani. pui tu pretul si in caz cai vei da-i la magazin, ti-i va da, dar vor putea cere procente...baftawinking

| lookingforlove a răspuns:

Cum sa nu primeasca bani daca da hainele ei?! si care documente...big grinD tu ai primit vreun document can ai vandut ceva?big grin nu stiu, eu can le-am dat la piata, am primit banii, dar eu si-au luat 30%...straight face|

| tuGatita a răspuns:

Dar de ce nu le vinzi tu acasa? adica fara sa le duci la second. vad ca esti disperata. vrei sa faci bani neaparat. te-ai putea interesa de niste fete care ar dori sa cumpere de la tine, asta daca hainele is in buna stare. asa poate primesti mai multi bani ca la second...hmmm...nu stiu daca iti dau mult astia.

| ClimaticSport a răspuns:

Pai eu cred ca ar trebui sa primesi!?Daca ar fi sa primesti cred ca putin! (Nu stiu sigur)...

| ClimaticSport a răspuns:

Pai eu cred ca ar trebui sa primesi!? Daca ar fi sa primesti cred ca putin! (Nu stiu sigur)...

| costinel_9930 a răspuns:

Nu cred ca va primi nimeni haine fara documente.