| MihaiA a întrebat:

Daca e cineva interesat de tricouri de baieti POLO by Ralph Lauren ( si tenesi ), Hugo Boss, Calvin Klein ( si adidasi CK ) Tommy Hilfinger, Abercrombie, sau fete. tricou Lacoste, sa ma contacteze.

PS : e o afacere buna, si nu-mi sariti in cap ca nu-si are locu` aici happy

19 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Pai nu stim despre ce e vorba pentru ca nu ne-ai zis tot.Preturi,marimi,ceva link-uri cu poze...
Posteaza aici mai multe detalii.

| MihaiA explică:

Pff ce`mi plac astia care comenteaza dar nici nu stiu despre ce e vorba.
Chiar te rog, adu`mi si mie aceleasi lucruri din turcia

| MihaiA explică:

Amice, daca nici macar nu ai vazut ce tricouri am. de unde sti ca se duc la spalat sau ca sunt din Turcia? Off. oamenii astia.
Crezi ca daca ai adus si tu 10 20 50 de toate din Turcia dupa revolutie esti expert sau ce? Te asigur ca nu sunt din Turcia.

| MihaiA explică:

Lucrurile alea se discuta in privat iar id`u este nostress_nma.
Nu de alta dar nu pot sta sa pun poze la fiecare tricou, ti le pun pe share ( si nici nu vreau sa fie talcioc )

| MihaiA explică:

Silvia. ce-ar fi sa-ti vezi de cei 14 ani ai tai si sa ma lasi pe mine in pace? nu de alta, dar incepi sa ma stresezi.

| MihaiA explică:

Lia ma gasesti pe mess. am lasat id`u mai sus. Nu stiu cum sa facem, daca vi in tara discutam. dar in italia iti dai seama ca nu le-am adus de afara ca sa le duc tot afara laughing)))

| MihaiA explică:

@ bubulina : id este scris deja. glumele se fac la categoria amuzante.
@ lia : si in ideea ca vrei sa le vezi ti-am spus ca imi poti da add pe mess si-ti arat poza. e destul de simplu. dar de fete mai am un singur tricou, Lacoste

| MihaiA explică:

LOL. Intr-adevar fiecare are dreptul la o parere dar cel mai corect ar fi ca parerea aia sa fie data dupa ce vezi hainele. Niciunul din cei care au comentat aici pe site nu a vazut macar un singur tricou ca sa poata sa-si dea cu parerea. In plus nu devin stresat pentru ca nu am de ce. Hai la revedere. S-a umplut site-u de persoane care mai de care mai destepte. Traiti in continuare cu impresia de superioritate happy

| BUBULINA a răspuns:

Imi dai si mie id tau?rolling on the floor laughingoh go on

| Silvia a răspuns:

Bine nu sunt din Turcia, (cu toate ca sigur gasesti si acolo). sunt din China laughing)

| lia a răspuns:

Si daca sunt interesata, urmatorul pas care ar fi?
Eu sunt in Italia, momentan. Crezi ca se gaseste o solutie sa vad si eu hainele?

| lia a răspuns:

Deci, sa inteleg ca tu ai postat acest anunt doar pentru anumite persoane. Banuiesc ca trebuie sa fie si din orasul tau, sau cel putin, in vecinatatea orasului tau, nu?
Eu nu te-am intrebat daca le poti aduce in Italia, eu am intrebat ce sanse am ca sa le vadhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand faceam eu din astea... te incaltai cu fesul si mergeai in picioare sub pat...
Traiasca Turciawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing) ma faci sa radlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut baga id meu emporio_kid08 ma intereseaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami un id sa vorbim

| idanna a răspuns:

Mai Mihai aici pe TPU gasesti multe capete patrate si mai ales destepte care stiu de toate si mai ales sa jigneasca fara sa stie despre ce e vorba...hai bafta ca nu se merita sa te enervezi pentru oricine...

| zu a răspuns:

MihaiA ce devii asa stresat cand altii nu-ti apreciaza initiativa? nu e obligatoriu ca toti sa fim incantati de hainele tale plus ca fiecare are dreptul sa-si dea cu parerea.

| alexiacob a răspuns:

Mihai lasa-mi un mesaj sau ceva sa vad ce haine ai ca ma cam intereseaza.