| Faranume242424 a întrebat:

Daca mi-am închis contul bancar, și după am primit niște bani, acum dacă deschid un nou cont, mai primesc banii?

5 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Dacă ai închis contul înainte să-ți intre banii, nu ai primit niciun ban. Tranzacția a eșuat și banii s-au întors la cel care a încercat să ți-i trimită.

Dacă îți deschizi un alt cont, va trebui să trimită banii din nou în noul cont.

| SasaSasa2000 a răspuns (pentru johnnny123):

Îmi pare cel mai potrivit răspuns, cum de atunci nu ți-a dat fundă?
Ar trebui sa existe gen. o Auto-Funda, și după un anumit timp, gen o lună, să fie dată fundă.

| Uvhcbf778 a răspuns (pentru johnnny123):

Si in cat timp ajung banii la cel care i-a virat in contul inchis?

| goguPatent a răspuns:

Daca ti-ai inchis contul bancar inseamna ca nu ai mai primit nimic nicaieri.

| francut a răspuns:

Unde i-ai primit daca ai inchis contul? Nu i-ai primit. Banii au fost returnati.
Deschizi alt cont si comunici noul cont in care iti vor fi virati.