| petry1petryca1 a întrebat:

Dacă mi-am pus cardul și datele de facturare în google pay și cumpăr o aplicatie de pe magazin play, îmi vine plic sau factura acasa?

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Nu. O sa-ti vina factura pe email.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Suntem in 2021 totusi. Cum ar fi ca google sa trimita facturo fizice la toto userii.

| zilog a răspuns:

în general de la site-urile cu femei dezbrăcate îti vine factură direct la părinți!

Glumeam!

In românia iti trimite o facutra pe e-mail

in alte țări nu prea fac nimic nici măcar asta nu se sinchisesc să facă in totdeauna că eu mai dau bani pe la site-uri de matrimoniale si unele nu imi trimit de cât un SMS!

sau altele nu mai trimit nimic si gata
dar apare pe cartea de debit la extrasul de cont că ai plătit pe site-ul de matromoniale
asa că dacă cumva ești însurat și nu ai vrea să afle soția
eu iti recomand să îti faci un card monese
si sa nu stie nimeni niciodată de el

| Irinelp a răspuns:

Nu primești nimic acasă, datele de facturare sunt ca să poți plăti și să știe google cine plătește, doar atât.