| Guti14Haz a întrebat:

Daca pe biletul de pariuri pun un singur meci (si il castig) cati banj iau? Dar mai multe meciuri?

Răspuns Câştigător
| AtomiX a răspuns:

Nu's eu cu pariurile si astea, dar am vazut la prieteni, cum se face laughing daca pui un singur meci, suma de bani se inmulteste cu cota meciului, daca pui mai multe meciuri se aduna cotele la toate si pe urma suma de bani pe care o pui se inmulteste cu ea. Din cate am inteles se poate pune si un singur meci.dar fiecare partea are dezavantajele ei: daca pui doar unul cota e mica, daca pui mai multe..cota e mai mare, dar unul daca nu'ti iese ai pierdut tot biletul.

1 răspuns:
| Scorpiel a răspuns:

Castigul e conditionat de cota meciului/meciurilor.