| Th3Li0N a întrebat:

Daca primesc teapa pe okazii pot sa recuperez banii? Adica sunt protejat de politie, opc,? Pot sa il bag la puscarie? Sa stiu in caz ca imi da teapa eu il bag la parnaie! Vreau sa stiu cum.

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu tu il bagi in inchisoare, doar instanta de judecata poate face asta. Tu poti doar sa-i faci plangere penala pentru inselaciune.

| KodrutZ a răspuns:

Daca primesti teapa pe okazii poti sa stai oleaca strimb, sa judeci drept si sa tragi concluzia ca ai fost tantalau sa folosesti mizeria aia de bazar online de doi lei cind aveai la dispozitie amazon sau ebay.

| Dismally a răspuns:

Poti face o plangere, dar cel mai bine este sa fii atent de la cine cumperi, pentru asta sunt calificativele de pe okazii happy Cumpara doar de la cei care au multe calificative si majoritatea pozitive, altfel este riscant.

| M1hai a răspuns:

Eu pe okazii am luat tiapa, mai degraba mercador e mai bunwinking si de incredere

| hummmer a răspuns:

Încă nu a pus coletul, nu? Pune-l să filmeze obiectul mergând şi să-ţi trimită filmuleţul.Ai şi dovadă că asta trebuia să cumperi, nu poate pune cărămida în loc.Sau te duci peste el.

| GabiCh93 a răspuns:

In fiecare zi cei de la MailDirect trimit mii de newsletter-e catre abonati, iar tu trebuie doar sa le accesezi.
Iata cum castigi bani:
- Primesti 6$ la inscriere;
- Primesti bani daca accesezi newsletter-ele;
- Pentru fiecare mail citit din partea MailDirect primesti 0, 5 centi;
- Pentru fiecare click in interiorul newsletter-ului primesti 1 cent;
- Primesti 10 centi pentru fiecare prieten care se inscrie din partea ta (pentru primi 200 de prieteni, apoi suma scade la 2 centi/prieten);
- Primesti bonusuri in functie de cumparaturile facute la partenerii MailDirect (doar atunci cand se specifica in mail). http://www.maildirect.ro/inregistrare/640a0904d1c4561046b846c071b43a7f

| AnonimulxD112 a răspuns:

Ai putea sa te duci la politie. dar asta nu inseamna ca iti da si banii inapoi. straight face Sfat: Nu-ti mai lua lucruri de pe net :*

| uncovrig a răspuns:

Salut! Cine vrea sa faca niste banuti va ofer cateva site-uri prin care dai click pe niste reclame si faci bani, nu ai sa faci bani din prima zi, dar daca intri in fiecare zi strangi o suma frumusica, ca sa castigi mai multi bani trebuie sa ai referrali, pe ei ii cumperi tot cu bani si la fiecare click dat de ei pe o reclama vei primi de 5 ori valoarea pe o reclama vazuta de tine. Intrati pe linkurile de mai jos, copiati-le si inregistrati-va:
http://goo.gl/FaH4J (neobux)
http://goo.gl/P9JgQ (nerdbux)
http://goo.gl/y4ow6 (paidviewpoint)
http://www.clixsense.com/? 5505210
P.S: toate platesc, daca aveti probleme sau nu intelegeti ceva dati-mi un mesaj