| Man_Elena_1998 a întrebat:

Daca sunt minora pot sa pun anunt de exemplu pe La jumate.ro? Vreau sa vand niste carti mai vechi ca sa iau altele mai bune. Funda

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, poti sa postezi anuntul, n-am vazut ca site-ul sa prevada o anumita varsta, vezi regulile de utilizare:
http://ajutor.lajumate.ro/hc/ro/articles/205191181-Reguli-de-utilizare

5 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Nu e importanta varsta sa poti pune un anunt online.

| Dismally a răspuns:

Poti pune anunturi unde doresti dar daca vrei sa trimiti prin posta sau curierat cartile ai nevoie de buletin.

Răspuns utilizator avertizat