| celmaitarenume a întrebat:

Daca vineri am trimis ceva prin fan curier, luni a ajuns la destinatar, cand pot sa imi ridic banii? (rambursul)

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Miercuri dupa -amiaza cel mai traziu ar trebui sa iti vina banii.
se intampla sa dureze 2-3 zile cateodata sa stii.
deci maine fii pe faza.

| Panamax a răspuns:

Depinde de curier.La unii se pot ridica imediat dupa ce plateste destinatarul la altii ziua urmatoare. Unii te anunta altii nu.

| alex495 a răspuns:

Chiar azi am facut acelasi lucru ca si tine, am intreabat baiatul ala si mi-a zis ca urm zi, sa tin legatura cu clientul cand ajunge la usa lui curierul cu pachetul