| Isn't_Here_Laur_1958 a întrebat:

Daca vreau sa comand de pe amazon.com 10 parfumuri si spre exemplu transportul costa 5$, platesc 5$ pentru fiecare parfum sau 5$ e intreg coletul

3 răspunsuri:
| Copaci_Liviu_1981 a răspuns:

De fel daca ai facut o comanda de 10 platesti comanda adica un transport... daca ai finalizat comanda doar cate 1 da atunci e posibil sa platesti transportul individual. cate nr de comanda ti-au venit in mail una sau 10

| crispi086 a răspuns:

Daca le cumperi pe toate cu acelasi transport atunci costa 5$ intregul colet

| Violleta2022 a răspuns (pentru crispi086):

Raspuns pentru initiatorul topicului:
Daca cumperi cele 5 parfumuri de la acelasi furnizor de pe amazon, ti se va face discount la transport, pentru ca vor cumula cantitatea.
Daca valoarea cumparaturilor de la acelasi furnizor, depaseste o anumita suma mentionata de ei pe site, posibil ca cumparaturile sa fie trimis pe gratis.
Daca parfumurile nu sunt cumparate toate de la acelasi furnizor, trebuie sa platesti fiecaruia in parte transportul.