| Crestin_Alex_1997 a întrebat:

Daca vreau sa cumpar ceva de pe Amazon pot? adica imi poate ajunge coletul in Romania? adica pot aia sa livreze pana in tara?

Răspuns Câştigător
| SolitarHacker a răspuns:

Ai mare grija cu Amazonwinking sfatul meu e sa mai ceri cateva pareri nu te lua numa dupa commenturile astea ce le posteaza lumea pe aici ca da etc. ai mare grija intreaba pe cineva care a mai facut comanda de acolowinking si vezi ce commenturi au analizeaza inainte sa dai drumu la comandawinking sa nu iti iei vre o clapa!winking

1 răspuns:
| GGUESS a răspuns:

Da vor aduce coletul! FUNDA? laughing