| alexsaxx2323 a întrebat:

Dati exemplu de afaceri profitabile cu batai de cap reduse
In afara de Medic,Doctor,Ingineri, etc
Ceva ce nu tine mult de studii superioare!
Multumesc

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Medic, inginer nu sunt afaceri, sunt profesii.
Cea mai simpla afacere este aceea la care te pricepi foarte bine. fara studii este destul de greu sa ai o afacere fara batai de cap, dar o poti obtine daca ai o pasiune, ceva ce faci mai bine decat ceilalti oameni (de exemplu tamplarie, sau reparatii masini). Ideea este sa te pricepi exceptional de bine la lucrul acela si sa fi investit mult timp in el. daca nu ai nici o chestie la care sa te pricepi exceptional, poti incerca ceva simplu, adr cu mai multe batai de cap, de exemplu sa faci curatenie in sedii de firme sau sa colectezi deseuri reciclabile.

| alexsaxx2323 explică (pentru Brigaela):

Respect pentru raspunsul tau!

10 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Proprietar de multe turme de oi.

| T0T a răspuns:

Altul care vrea bani fără muncă.

| alexsaxx2323 explică (pentru T0T):

Analfabetule,citeste inca odata ce voiam sa spun de fapt

| T0T a răspuns (pentru alexsaxx2323):

De unde ai dedus că sunt analfabet? La cum gândești e și normal că nu vrei să îți bați capul, nici nu poți.

| alexsaxx2323 explică (pentru T0T):

Nu ma refeream sa fac bani de acasa!
Citeste inca odata si fi corect!

| adytzoi a răspuns:

Vrei sa faci bani usor, de acasa?

Avem solutia pentru tine!

! videochat!

| alexsaxx2323 explică (pentru adytzoi):

Voi astia cu dezabilitati din fabrica, nu ar trebui sa fiti pe aici

| RaduXZ9 a răspuns:

Ori ce afacere pe care o faci cu drag, se zice ca daca faci ceea ce iti place nu vei mai fi nevoit sa muncesti niciodata

| AdrianNastase a răspuns:

Network Marketing oricine are ambitie poate face bani, totul depinde de tine.