| Trinitrotoleu a întrebat:

Dati-mi posibile nume de jocuri de sanatate si igiena. Ganditi-va ca trebuie sa dati nume unui produs iar el trebuie sa atraga, sa aiba strategie de marketing, sa fie un joc de cuvinte si ceva scurt si stralucit, ca toate marcile retinute actualmente, de exemplu.

3 răspunsuri:
| DumitruS a răspuns:

Sigur, nu vrei sa-ti faci singur tema? happy

| Trinitrotoleu explică (pentru DumitruS):

In primul rand nu e o tema, este vorba de un concurs care nu are legatura cu scoala (ai auzit de activitati extracurriculare?) unul de "mici antreprenori", iar daca tot doresti detalii, noi creeam un joc de masa pentru copii, impreuna cu o echipa de tineri. In al doilea rand, nu se presupune ca la o cerinta de ajutor se raspunde cu ajutor propriu-zis? Ori acum se raspunde prin remarci istete si subtile?

| DumitruS a răspuns (pentru Trinitrotoleu):

Aham si proiectul ala e asa benevol? Cum il creati voi daca tu vrei ca cineva sa-ti faca brandingul pentru el mocca?

Multumesc pentru ultima propozitie.

In alta ordine de idei nu stiu cu ce te ocupi dar am si eu nevoie de o masina. Ma ajuti si pe mine cu o masina? E pentru copii, ma jur.