| AdyLupul a întrebat:

Dau cont Metin2RO , server Leonis , regat Rosu...Este un razboinic corp NIVEL 44 ,M1aura ,m1iures ,cal armat , misiuni facute pana la acest lvl ( exceptie 2 -3 mis ) , status bine facut (pv si str). Il dau pentru 1 SMS ca am mare nevoie de el .
Cer SERIOZITATE ! Se procedeaza astfel : Dau contul spre a vedea k nu e farsa sau cine stie ce ( e gol nu aveti ce fura winking )...Dupa,trmit linkul,si dupa sms activez si papa cont ca nu mai joc metin.Repet,seriozitate ! ASTEPT OFERTE !

2 răspunsuri:
| AdyLupul explică:

DAK vra careva id meu :
ady.lupul97

| Magiku a răspuns:

Cum adica un sms? smug