| Z4z4 a întrebat:

DAU FUNDA! Buna am o curiozitate... daca eu m-as apuca sa am o mica afacere care ar consta in vinderea temelor colegilor pe bani, sa le fac proiecte pe bani... as putea avea nota scazuta la purtare sau as putea suferi diferite sanctiuni?

7 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Nu se intampla nimic! decat ca o sa fi invadat de colegi ca sa le faci temele, in rest oh go on
Se practica acest "job" foarte des, nu numai la studenti, ci mai nou, din cate am inteles la cei de clasa a 12a!
Daca dispui de asa mult timp liber, da-i drumu' laughing
Numai ai grija, sa nu faci public acest lucru, ca nu se stie cu ce te poti alegehee hee

| xlmpq a răspuns:

Ar fi o prostie laughing

Răspuns utilizator avertizat
| temugin a răspuns:

Nu, dar nici n-ai face bani, pentru ca inca mai exista o chestie ciudata si simpla care se numeste internet!

| Z4z4 explică:

Mersi mult mi-ai fost de folos eram pe cale sa fac o prostie...

| daniela96d a răspuns:

Daca iti doresti sa castigi niste bani iti recomand acest site: http://MixFaq.com? ref=1143120 daca vrei mai multe detalii id: daniela_96d@yahoo.com

| BbyX a răspuns:

Nu daca se afla in cel mai rau caz vei scapa cu o mustrare ca doar n-are ce sa-ti faca dar nu e prea bine