| anonim_4396 a întrebat:

De 2 ani caut loc de munca si nu m-a angajat nimeni. Am avut si interviuri dar degeaba nu am fost ales.
Chiar am nevoie de un job nu mai pot sta acasa e chiar stresant si plictisitor.
Sfaturi?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Problema vine de la tine, aia simt ca nu se pot baza pe tine si de aia esti respins, trebuie sa fi clar si decis pe ceea ce vrei sa faci in viata ca sa fi angajat

| mgtow a răspuns:

Orice inceput are o sansa, rude relatii nu ai sa te bage la munca?

| Tehno21 a răspuns (pentru mgtow):

Nu am pe nimeni nu sunt cu relatii. Nu vreau sa depind de altul de asta imi este si greu

| mgtow a răspuns (pentru Tehno21):

Fara servici mori de foame nu poti trai, dupa ce se duc parintii va fi greu sa supravietuiesti asa ca schimba atitudinea care o ai, si eu traiesc singur fara nevasta, dar muncesc si imi fac de cap in viata

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să mai cauți.

| Sofer a răspuns:

Acum depinde la ce te pricepi tu sa lucrez. Aplica la mai multe firme. Întra pe ajofm și o sa găsești locuri de munca. De preferat dacă ai cunoștințe care muncesc în străinătate sa poți face bani mai mulți.

| Tehno21 a răspuns (pentru Sofer):

Nu stiu sa fac nimic decat doar sa ma joc pe pclaughing
Ceva joburi mai fara experienta ai idee?