| Tacidrecu a întrebat:

De ce am nevoie ca să îmi vând CD-urile cu muzica mea la chioșcuri? Autorizări, contracte, ce anume?

2 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

In primul rand trebuie sa ajungi in anul 2020
aici si acum nimeni nu mai cumpara CD-uri
aici si acum NIMENI NU MAI ARE IN CE SA LE INFIGA ca sa asculte muzica

| Simpatic a răspuns (pentru JicaContra):

Mai ai in ce sa le infingi ba un CD-player pe la masina, pentru nostalgici asa
Dar vorba ta muzica nu se mai vinde pe CD, DVD totul e digitalizat
Iar pustiul de mai sus intreba el ipotetic, pai daca orice rapper care are cateva piese trase ar si vinde happy nu toate mustele fac miere...doar albinele!