| Burcix a întrebat:

De ce documente am nevoie pentru a face un card VISA ELECTRON la BCR si in cat timp imi elibereaza cardul?

4 răspunsuri:
| Mihai0eu a răspuns:

Buletin,1 saptamana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la BCR cu buletinul sau cartea de identitate si vei primi lamuririle necesare. Dureaza citeva zile.

| alexalexandrusincerul a răspuns:

Ai nevoie de cartea de identitate, cardul se elibereaza in aproximativ 7 zile.

| maryusmono a răspuns:

Din cate stiu ai nevoie doar de un buletin si daca vrei ceva card de student ar trebui sa vi si cu o dovada ca esti student.