| Xenoverse1 a întrebat:

De ce in orasele mari sunt locuri de munca pentru cei cu dizabilitati si in orasele mici nu sunt? Din pacate eu stau într-un oraș mai mic si in fiecare luna ma duc la fortele de munca sa intreb daca sunt locuri de munca pentru cei ca mine.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e logic ca acolo unde economia si industria e mai dezvoltata si locurile de munca sunt mai multe si mai diverse?

| Wr3nch a răspuns:

Pentru ca legea din Romania nu obliga firmele sa oferelaughing In orase mari le pasa mai mult de PR si parerea oamenilor, asa ca recruteaza mai divers.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident ca acolo se aduna lumea si toate firmele care fac job-urile posibile.
Tu care ai internet, poti sa scrii si sa citesti, ce altceva mai ai nevoie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu încerci să lucrezi online de acasă? Sunt unele instituții care au nevoie.