| DomnulMuratura99 a întrebat:

De ce nu imi merge cardul? am visa classic bcr debit si cand incerc sa fac comanda la bershka sau alte magazine nu pot,cineva mi-a zis ca trebuie activat la banca pentru plati online, asa e? Nu am scos nici bani din bancomat nu l-am folosit deloc si il am de vreo 4luni

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trebuie inrolat intr-un site de siguranta. La Transilvania si BCR au 3 D Secure. https://www.bcr.ro/ro/persoane-fizice/carduri-de-cumparaturi/3d-secure