| Robert17x a întrebat:

De ce nu pot baga bani in Magazin Play cu PayPal-ul? Adica am card visa si vreau sa-mi fac cont de paypal pentru o aplicatie ca sa primesc bani, dar nu pot baga banii pe PlayStore! Rog seriozitate

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Mai intai iti faci contul de Paypal, iti atasezi contul bancar, il validezi si abia apoi poti face plata ori sa primesti bani de pe site-ul dorit.

| PopSorin1233333boss a răspuns:

Http://swcapp.com/ws/sorin295973 Dati click ca sa primiti micul bonus de 2000 SWEATCOIN