| GeorgeCNT a întrebat:

De ce sa fac lumea să creadă într-un proiect de agricultura? Numele firmei e agri sol daca se poate un mic anunț cineva care știe să spună ceva?
Noi credem în proiectul nostru...

12 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Daca se poate un mic anunț cineva care știe să spună ceva?
Să spună ceva despre ce? Am aflat că credeți. Voi, care voi? Credeți în ce?

| Catrice a răspuns:

Agrisol asta nu era firma aia de vindea pământ la saci? Sau îngrășăminte... thinking

| GeorgeCNT explică (pentru Catrice):

Nu nu suntem cu hectare
Poți spune de ce am crede in acest proiect,?

| Catrice a răspuns (pentru GeorgeCNT):

Pai si ce se presupune ca faceți cu hectarele alea? Puneți sere, plantați porumb, grâu, faceți ferma?

| GeorgeCNT explică (pentru Catrice):

Da

| Catrice a răspuns (pentru GeorgeCNT):

Da pentru ce, toate cele menționate sau doar una?

| GeorgeCNT explică (pentru Catrice):

Agricultura

| Catrice a răspuns (pentru GeorgeCNT):

Pai tu vrei o reclamă ca lumea sa cumpere de la voi sau să investească în voi? Că nu pricep thinking

| GeorgeCNT explică (pentru Catrice):

Să investească

| DeyCj a răspuns:

Aţi încercat să atrageţi fonduri europene şi să vă dezvoltaţi afacerea pe bani nerambursabili?

| GeorgeCNT explică (pentru DeyCj):

Îmi poți spune de ca ai avea încredere în proiectul nostru?

| DeyCj a răspuns (pentru GeorgeCNT):

Depinde cât de sustenabil este.În momentul de faţă nu mă pot pronunţa că nu cunosc detalii despre proiect, ci doar pot încuraja demersurile spre realizarea acestuia.