| DataScience a întrebat:

De ce sa pierzi timpul sa cauti coduri CAEN specifice cand infiintezi SRL, in loc sa adaugi toate codurile CAEN asa cum fac multe firme contabile care te ajuta sa iti deschizi firma?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| DavidAndrei97s a răspuns:

Cand mergi sa-ti deschizi o firma de tip SRL, nu o sa-ti autorizeze toate codurile. Cele 3 foi de coduri caen sau 4 cate sunt, sunt doar o mica parte din cate coduri caen exista si la care poti avea acces doar daca indeplinesti niste cerinte.