| Andrei4x4 a întrebat:

De job pot sa imi iau in Bucuresti daca am 17 ani si ce salariu pot primi? ceva propuneri? ce program am? Am auzit ca la Carrefour se plateste 1000 lei salariu pe luna, dar nu sunt sigur daca e full time sau part time

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cauta la anunturi si suna personal. Aici nu este agentie de recrutare forta de munca.

| Violleta2022 a răspuns:

La Carrefour te primeste doar daca ai BAC-ul luat!

| Pandhoraa a răspuns:

Pana gasesti ceva convenabil, poti incerca sa lucrezi ca operator interviu asistat de calculator de acasa
e un job part time cu contract de munca
http://www.mercury.ro/field-interviewers-other-collaborators/operator-cati/
daca esti din Bucuresti, poti merge la un interviu la sediul firmei
cred ca merita sa incerci