| anais13 a întrebat:

De pe ce site-uri cumpara unii like-uri?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da si tu un search... sunt zeci de site uri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba si tu influencerii romani, ei stiu cel mai bine.
Oricum e trist si penibil sa te joci de-a vedeta si sa iti cumperi singur like-uri. Sper ca intrebi doar de curiozitate laughing

| Speranta12 a răspuns:

Numai cine e no lifer si forever alone ajunge sa isi cumpere singur likeuri rolling on the floor

| mustafateke7 a răspuns:

De obicei nu iti recomand aceste site-uri, dar majoritatea conturilor mari de Instagram/Facebook/Youtube investesc in promovari platite...care ii ajuta sa adune mai multi urmaritori/abonati/like-uri/aprecieri!

| blondie22 a răspuns:

Nu știu de alții, dar Famoid e un site mișto!