| roby223 a întrebat:

De pe contul payer poți trimite bani în PayPal?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se poate din payer sa transferi in paypal.
Contul Paypal este legat de contul tau bancar, sau de credit cardul tau si doar prin ele se pot face tranzactii.
Evident ca poti primii bani in contul Paypal de la alti useri (membrii) Paypal. sau de la diverse companii, ori cumparatori/clienti, atunci cand ai vandut ceva.
Doar cand primesti bani, paypalul iti va lua comision la acea tranzactie, nu si cand platesti, transferi sau cumperi cu paypalul.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este o intrebare sau o constatare?

| Aricipurici a răspuns:

Nu poți deoarece ar însemna o infracțiune