| gheorghe696969 a întrebat:

De pe contul paypal imi pot transfera banii pe cardul bancar? Sau cum ii scot? multumesc anticipat happy

1 răspuns:
| RareşTPUro a răspuns:

Daca contul de PayPal e pe numele tau (sau acelasi nume ca cel de pe card), apesi "Witdraw" dedesubtul lui "Request Money" pe urma "Withdraw funds to your card" iti va lua un comision de 2 euro.
"Withdraw funds to your bank account" nu este cu comision dar e valid doar pentru cardurile de credit (bancile din Statele Unite).