| anonim_4396 a întrebat:

De unde se pot lua imprumuturi rapide? dar sa fie ok gen provident sau ceva cu % mic. 500 lei

Răspuns Câştigător
| OpreaSS a răspuns:

Hello! Am recomandat mereu, in cazul creditelor rapide, sa se acorde o atentie marita dobanzii, comisioanelor etc. Uite aici un site care, pe langa oferta de IFN-urilor, ai si exemple de calcul si alte date comunicate transparent: https://mrfinance.ro/institutii-financiare-nebancare/
Iti recomand sa citesti tot ce gasesti si abia apoi sa iei decizia de a face un imprumut.winking
Mult succes!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La Provident, pentru 500 de lei vei da inapoi vreo 1800 de lei. Mai bine cauta un prieten si imprumuta-te la el, daca ai de unde sa-i dai inapoi.

| Wr3nch a răspuns:

Imprumut rapid si dobanda mica nu exista. Pentru 500 de lei mai bine iti faci un card de credit.

| Frank51 a răspuns:

Pentru 500 împrumut? laughing

| NLS a răspuns:

"sa fie ok gen provident"
Nu stiu daca sa rad sau sa plang.
Te-ai interesat cat este DAE la Provident?

| anonim_4396 explică (pentru NLS):

Ok adica de increderehee hee