| surastrikes a întrebat:

Deci am un bilet castigat la pariuri sportive la bingo bet 1x2, stiti voi aparat din ala laughing, faza e ca nu stiu cum sa scot banii ca inainte am pus doar la agentii de pariuri, deci e ceva legat de codu de bare sau?

4 răspunsuri:
| Boncu_Ciprian_1994 a răspuns:

De obicei au in lateral un laser ai scanezi codul si iti da aparatul bani sau ii zici cuiva de acolo sa ti scoata

| Ivan_Marin_1958_yCat a răspuns (pentru Boncu_Ciprian_1994):

Cat timp poti sa-ti revendici castigul?

| Negru_Ionel_1977 a răspuns:

Am castigat si eu la un aparat la fotbal dar nu pot ridica bani ca se strica aparatul cand e vb de dat banii in Iasi com butea ceed ca de **** firma eu unul merg sa-i reclam

| Sebastian_Pavelescu_1997 a răspuns (pentru Negru_Ionel_1977):

Asa am patit si eu. ratati azi am scos azi s-a stricat aparatul