| 8isprezece a întrebat:

Deci sunt nou in treaba asta cu cardurile de debit. Tocmai ce am facut rost de un MasterCard la banca BCR si am depus o suma de bani pe el. Intrebarea mea este daca pot afla cati bani mai am pe card fara sa ma duc la banca pentru ca am cheltuit din ei. Exista vreun site sau o aplicatie pentru asa ceva? Mersi!

3 răspunsuri:
| TehDevil a răspuns:

Cred ca e mult mai sigur sa soliciti serviciul de Internet Banking de la BCR, decat sa accesezi aplicatii fantoma si sa te trezesti fara bani pe card.

| Anghel_Darius_1997 a răspuns:

Cauta pe magazin play : BCR App, daca gasesti o poti instala si iti pui numarul de card si pinul

| suntserios a răspuns (pentru Anghel_Darius_1997):

Niciodata sa nu bagi nr de la card si pinul pe aplicatii neverificate de pe net cum iti spun toti pe TPU. Starea contului nu se verifica asa. Te duci fumos la banca si iti activezi serviciul de internet bancking si vei primi date de logare pentru aplicatii si site unde iti poti verifica starea contului